۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
دانشگاه صنعتی بیرجند
1397/02/10 كسب مقام دوم در مسابقات ملي مناظره توسط گروه همگامان دانشگاه صنعتي بيرجند
كسب مقام دوم در مسابقات ملي مناظره توسط گروه همگامان دانشگاه صنعتي بيرجند
تيم همگامان از دانشگاه صنعتي بيرجند مقام دوم هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره در خراسان جنوبي را كسب كرد.
دبير اجرايي هفتمين دوره از مسابقات ملي مناظره در مرحله استاني خراسان‌جنوبي گفت: اختتاميه هفتمين دوره از مسابقات ملي مناظره در مرحله استاني خراسان‌جنوبي با معرفي تيم‌هاي برتر برگزار شد.

نويد عطايي در حاشيه اختتاميه هفتمين دوره از مسابقات ملي مناظره در مرحله استاني خراسان‌جنوبي در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه صنعتي بيرجند اظهار كرد: اين اختتاميه با حضور رئيس جهاد دانشگاهي واحد خراسان‌جنوبي و رئيس دانشگاه بيرجند در دانشگاه بيرجند برگزار شد.
وي افزود: 14 تيم در اين دوره از مسابقات شركت كرده‌اند و تيم‌هاي زيادي به خاطر تداخل با روز آزمون كارشناسي ارشد شركت نتوانستند شركت كنند.
وي ادامه داد: قبل از برگزاري اين مناظرات، كارگاهي براي آشنايي تيم‌هاي شركت كننده با قوانين و مقررات مسابقات و مراسم قرعه كشي برگزار شد و تيم‌هاي شركت كننده حريف‌هاي خود را شناختند.
دبير اجرايي هفتمين دوره از مسابقات ملي مناظره در مرحله استاني خراسان‌جنوبي بيان كرد: همچنين مسابقات در سه روز (4 و 5 و 6 ارديبهشت) سال جاري برگزار شد.
عطايي گفت: 86 گزاره براي مسابقه از سوي سازمان دانشجويان جهاد دانشگاهي براي هيئت اجرايي ارسال شد كه با توجه به شرايط استان و مباحثي كه در استان مطرح است 40 گزاره از مباحث فرهنگي، سياسي، اجتماعي و اقتصادي انتخاب شد.
وي افزود: در مرحله اول گزاره به صورت قرعه كشي انتخاب شده و همچنين در مرحله دوم پيش بيني سه گزاره انجام شد كه تيم‌هاي حاضر در مرحله دوم به صورت توافقي از بين اين گزاره موضوع مورد مناظره را انتخاب مي‌كردند.
وي خاطرنشان كرد: دو تيم برتر هفتمين دوره از مسابقات ملي مناظره در استان به مسابقات ملي مناظره منطقه‌اي و در ادامه به مسابقات كشوري راه پيدا خواهند كرد.
گفتني است؛ در اين مسابقات، تيم فرهنگ و سياست الف به عنوان مقام اول مسابقات و تيم همگامان از دانشگاه صنعتي مقام دوم و تيم دانشگاه علوم پزشكي مقام سوم را كسب كردند كه تيم‌هاي اول و دوم به مسابقات منطقه‌اي راه پيدا كردند.


روابط عمومي دانشگاه صنعتي بيرجند
https://sapp.ir/birjand_ut
 
تعداد بازدید: 355
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.17 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
بيرجند، ميدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن، دانشگاه صنعتي بيرجند کدپستی : 9719866981 تلفن تماس : 05632391000 رايانامه : info@birjandut.ac.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می باشد
Powered by DorsaPortal