۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
دانشگاه صنعتی بیرجند
1397/07/07 تسهيل در مراجعه به دفتر سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند
تسهيل در مراجعه به دفتر سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند

به گزارش روابط عمومي دانشگاه صنعتي بيرجند، به منظور تسهيل در مراجعات و دسترسي سريع دانشجويان، كاركنان، اساتيد و ارباب رجوع خارج دانشگاه و تسريع در گردش امور، دفتر كار سرپرست دانشگاه از طبقه دوم ساختمان اداري-آموزشي شماره يك به سالن همكف در مجاورت امتداد ورودي اصلي دانشگاه منتقل شد. دكتر هاشمي سرپرست دانشگاه در اين زمينه گفت: بر اساس ابلاغ وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري مديران ملزم به صرفه جويي در هزينه ها و پرهيز از تجمل‌گرايي مي باشند. هر چند محيط مقدس دانشگاه بسيار سالم و دور از تجملات مرسوم است، ترجيح دادم در اتاقي كه وضعيت رنگ و ظاهر آن مشابه اتاق دانشجويانم باشد، كار كنم. وي ادامه داد: تا اخذ مجوز و جذب بودجه براي احداث خوابگاه دانشجويان خواهر، آزمايشگاه مركزي و سپس سازمان مركزي دانشگاه در همين اتاق به فعاليت خود ادامه خواهم داد. وي اشاره كرد: اصولا گفته شده: "شرف المكان بالمكين" و ارزش هاي انساني، اخلاقي، علمي، مذهبي و شخصيتي مديران به پست و مكان ارزش مي دهد و نه بالعكس.شايان ذكر است محل استقرار سرپرست دانشگاه كلاس سابق نقشه كشي، متعلق به گروه آموزشي مكانيك مي باشد. اين دفتر در هفته اول كاري (و بقول دكتر هاشمي انشاءالله تا آخر دوره) بدون منشي به روي همه مراجعين معزز باز بوده و خواهد بود. وي گفت: مراجعات متعددي در اين يك هفته از سوي افراد در سطوح مختلف داشتم و نكات ارزنده‌اي از پيشنهادات، انتقادات و راهكاري‌هاي ارائه شده از همه عزيزان آموختم و پس از بررسي بكار بستم كه نتيجه آن به لطف حضرت حق حل سريع چند مشكل قديمي و مزمن دانشگاه در چند روز اخير گرديد. دكتر هاشمي اضافه كرد; از نزديك بودن به پرسنل و دانشجويان و مراجعه آنها، از سادگي اتاق و نور طبيعي آن بدون پرده هاي ضخيم و از منظره برگ و درخت پشت شيشه بسيار لذت مي برم.

وي گفت: امروز انتقاد سازنده و امر به معروف و نهي از منكر الفاظ مقدسي در اين دانشگاه شده است كه باعث توجه و تنبه من و مديرانم خواهد بود. دكتر هاشمي در پايان به اين بيت از غزل زيباي خواجه شيراز اشاره كرد: هر كه خواهد گو بيا و هر چه خواهد گو بگو- كبر و ناز و حاجب و دربان بدين درگاه نيست.

تعداد بازدید: 141
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
بيرجند، ميدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن، دانشگاه صنعتي بيرجند کدپستی : 9719866981 تلفن تماس : 05632391000 رايانامه : info@birjandut.ac.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می باشد
Powered by DorsaPortal