۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
دانشگاه صنعتی بیرجند
1397/07/12 اهتمام دانشگاه صنعتي بيرجند جهت تبيين مفهوم مسئوليت اجتماعي شركتي
اهتمام دانشگاه صنعتي بيرجند جهت تبيين مفهوم مسئوليت اجتماعي شركتي

به گزارش روابط عمومي دانشگاه صنعتي بيرجند، مدير پژوهشي دانشگاه از ايجاد مركزي با هدف بكارگيري بازاريابي محتوايي جهت تحقق مسئوليت اجتماعي شركتي در دانشگاه صنعتي بيرجند خبر داد.

دكتر اسماعيل هداوندي اظهار داشت: مسئوليت اجتماعي شركت‌ها (CSR ) در دنياي كسب و كار به هدايت و اداره‌ي كسب‌و‌كارها و اقدامات آنها به شيوه‌اي اخلاقي و مسئولانه مرتبط است و امروزه نسل 3 بازاريابي شركتي از اين مفاهيم استفاده مي‌كند آنچنان  كه نسل جديد بازارايابي را بازاريابي ارزش محور ناميده‌اند، در آن شركت‌ها مشتريان را افرادي مي دانند كه ذهن و عقل و روح دارند و ارزشهاي عدالت اجتماعي، زيست محيطي، اقتصادي و ... براي ايجاد دنيايي بهتر، براي آنها اهميت دارد و بنابراين شركت ها بايد ماموريت، چشم انداز و ارزش‌هايي براي كمك به جهان و ارائه راه حل براي مسائل جامعه ارائه دهند.

وي افزود: مسئوليت اجتماعي شركتي و حرفه اي را به عنوان رمز توسعه يافتگي برشمرده و اشاره كرد كه  اگر آلمان كشوري توسعه يافته است به خاطر اين است كه در قانون اساسي آن آمده است " دارايي و مالكيت، وظيفه مي‌آورد و استفاده از آن هم بايد به نفع عموم تمام شود" و تمام احاد ملت به قانون اساسي به عنوان ميثاق ملي متعهدند.

ايشان با اشاره به اهتمام دانشگاه صنعتي بيرجند در جهت تبيين مفاهيم مسئوليت اجتماعي شركتي و حرفه اي از تشكيل تيمي جهت توليد محتوا در اين زمينه خبر داد. وي خاطر نشان كرد همكاري دانشگاه صنعتي بيرجند و متخصصين جامعه پزشكي را در اين زمينه برشمرد كه در جهت ترويج و ارتقاي سلامت عمومي براي بيمارن ايجاد شده است. در اين زمينه تا كنون پنج موشن جهت كمك به بيمارن سرطاني توسط تيم دانشگاه صنعتي بيرجند توليد شده است.

تعداد بازدید: 115
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
بيرجند، ميدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن، دانشگاه صنعتي بيرجند کدپستی : 9719866981 تلفن تماس : 05632391000 رايانامه : info@birjandut.ac.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می باشد
Powered by DorsaPortal