۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
English
دانشگاه صنعتی بیرجند شعار سال
1396/02/24 تريبون آزاد دانشجويي با موضوع انتخابات رياست جمهوري
تريبون آزاد دانشجويي با موضوع انتخابات رياست جمهوري

در آستانه دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، تريبون آزاد دانشجويي با عنوان " من رأي مي‌دهم" روز چهارشنبه 20 ارديبهشت، توسط انجمن اسلامي دانشجويان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومي دانشگاه، تريبون آزاد در دو نوبت قبل و پس از نماز ظهر و عصر، در صحن اصلي دانشگاه برگزار شد و دانشجويان با سلايق فكري گوناگون، به ارائه ديدگاه‌هاي خود در خصوص چرايي شركت در انتخابات و مسائل روز جامعه پرداختند.

دانشجويان در اين تريبون آزاد، مواضع خود را درباره برخي از ويژگي‌هاي يك رئيس جمهور، اولويت‌هاي دولت آينده در زمينه هاي سياسي، اقتصادي، فرهنگي و نقش انتخابات در سرنوشت كشور، به بحث و گفت‌وگو گذاشتند.

از جمله مسايل مهم مطرح شده در تريبون آزاد عبارت بودند از: رفع مشكلات معيشتي و اشتغال، نقد دولت يازدهم و دولت‌هاي قبل از آن، ضرورت پرهيز از انحصارگرايي در جامعه، نقش ايران در عرصه بين‌الملل، لزوم ايجاد فضاي باز سياسي و انتقادپذيري جريانات سياسي، ضرورت رعايت اخلاق در انتخابات، فساد اقتصادي و اداري، لزوم حفظ جمهوريت نظام، التزام اقشار مختلف به قانون، تحليل شرايط اقتصادي كشور و ضرورت وجود شفافيت و صداقت در ميان احزاب مختلف.

 

 

 

تعداد بازدید: 278
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.67 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
بيرجند، ميدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن، دانشگاه صنعتي بيرجند کدپستی : 9719866981 تلفن تماس : 05632391000 رايانامه : info@birjandut.ac.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می باشد
Powered by DorsaPortal