چهارشنبه 11 اسفندماه سال جاری، معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با حضور در دانشگاه، با اعضاء دبیرخانه کنفرانس فرصت‌ها و محدودیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت خراسان جنوبی، ملاقات کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، در این ملاقات که در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد، آقای مهندس اشراقی، معاون توسعه مدیریت و منابع، آقای مهندس سالاری، معاون امور معدن واکتشافات معدنی، خانم مهندس قلاسی، رابط این سازمان با دانشگاه‌ها و جمعی دیگر از مدیران این سازمان حضور داشتند. 

این نشست، با هدف بررسی برنامه پنل‌های تخصص که در زمان برگزاری کنفرانس (30 و 31 فروردین 96) برگزار خواهد شد، سخنرانان هر پنل، اهداف و خروجی‌های مورد انتظار در هر پنل و موضاعات کلیدی و شاخص برگزار شد.

در ابتدای جلسه، دکتر فورگی‌نژاد دبیر کنفرانس، ضمن تشریح اهداف کلی برگزاری این پنل‌ها، فرصت ایجاد شده به دلیل تاخیر زمانی برگزاری کنفرانس را فرصتی مناسب جهت تعمیق برنامه‌های پنل‌ها عنوان کرد. ایشان اظهار امیدواری کرد، در صورت برنامه‌ریزی صحیح برای پنل‌ها، استفاده از ظرفیت سخنرانان کلیدی و ترکیب مناسب مدعوین در هر پنل و پیگیری نتایج پنل‌ها در قالب طرح لایحه در هیأت دولت و مصوبات استانی، بتوان از مباحث مطرح شده در این پنل‌ها جهت بهبود فضای صنعتی و معدنی استان سود برد.

آقایان مهندس اشراقی و مهندس سالاری، معاونین سازمان صنعت، معدن تجارت استان نیز در این دیدار، ضمن ابراز خشنودی از موضوعات هدف در پنل‌ها، بر ارتباط بیشتر دبیرخانه کنفرانس با ارکان مدیریتی سازمان و نقش پررنگ‌تر سازمان در این کنفرانس تاکید کردند. ایشان همچنین حضور برخی از چهره‌های تاثیرگذار استانی و کشوری در این پنل‌ها را ضروری دانستند.

در کنفرانس فرصت‌های سرمایه‌گذاری، پنج پنل تخصصی ارائه خواهد شد که عبارتند از: پنل فرآوری مواد معدنی، پنل سرمایه‌گذاری، پنل فناوری اطلاعات، پنل توسعه صنعت استان و پنل توسعه تجارت استان. افراد حاضر در پنل عموماً از مسئولین و صاحبنظران کشور و استان در حوزه مربوط می‌باشند.

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند