به‌همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند، مدیریت فرهنگی اجتماعی، دفتر نهاد رهبری و ناحیه بسیج دانشجویی استان، خواهران و برادران دانشجو به اردوی راهیان نور اعزام شدند. 

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، دو کاروان خواهران و برادران، سفر خود را از بیرجند آغاز کرده و پس از گذشتن از شهرهای مسیر طبس، یزد، شیراز، گچساران و بهبهان وارد اهواز می‌شوند. دانشجویان به مدت سه روز  از مناطقی مانند شلمچه، هویزه، فکه، طلاییه ، کانال کمیل و... بازدید خواهند نمود.

کاروان راهیان نور دانشگاه پس از بازدید مناطق عملیاتی جنوب، در بازگشت، در اولین قدم به اردوگاه دوکوهه خواهد رفت و پس از یک روز اقامت در این اردوگاه، مسیر خود را از شهرهای خرم‌آباد، قم، تهران و سبزوار طی خواهند کرد و نهایتاً به بیرجند باز خواهند گشت.

شایان ذکر است کاروان خواهران هفده‌هم و کاروان برادران بیست‌و یکم اسفندماه سال جاری عازم این سفر شدند که طبق برنامه‌ریزی انجام شده، مدت سفر هر کدام از این کاروان‌ها، یک هفته به طول می‌انجامد. در سال جاری تعداد ۴۴ نفر از خواهران و ۴۰ نفر از برادران به این سفر اعزام‌شده‌اند.

گزارش: امین سرابی

 

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند