جلسه دیدار نوروزی همکاران، روز دوشنبه 14 فروردین‌ماه، در نخستین روز کاری در سال جدید با حضور ریاست دانشگاه، اساتید و کارکنان، در نمازخانه دانشگاه برگزار شد. این دورهمی صمیمی به منظور تجدید دیدار همکاران دانشگاه، پس از ایام تعطیلات نوروزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر مهرشاد ریاست دانشگاه در این جلسه، ضمن تبریک سال جدید، از تلاش همکاران در سال گذشته در قسمت‌های مختلف دانشگاه تشکر کردند. ایشان به رشد 150 درصدی بودجه دانشگاه در عرض دوسال پیش اشاره کردند و اظهار داشتند: با تلاش همکاران و همراهی سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان مجلس، برای نخستین‌بار بودجه دانشگاه در سال جاری دورقمی شد. ایشان افزایش تعداد دانشجویان و اعضاء‌هیأت علمی را موفقیت‌های ارزنده دانشگاه در چندسال اخیر برشمردند و رشد دانشگاه را حاصل صبر و شکیبایی همکاران در برابر کمبودهای موجود ارزیابی کردند. ریاست دانشگاه صنعتی در انتها تاکید کردند، اکنون با رشد بودجه جاری دانشگاه، انتظار می‌رود شاهد رشد مشابهی در میزان تولیدات علمی و پژوهشی دانشگاه در سال پیش‌رو باشیم.

حجت‌السلام مسعودی، قائم‌مقام دفتر نهاد رهبری نیز در این دیدار با اشاره به نام‌‎گذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان "سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" اظهار امیدواری کردند امسال شاهد بهبود شرایط اقتصادی و رشد اشتغال در جامعه باشیم. ایشان برگزاری کنفرانس فرصت‌ها و محدودیت‌های سرمایه‌گذاری در روزهای آینده در دانشگاه را گامی موثر در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در منطقه ارزیابی کردند.

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر جشنواره نشریات مکتوب رضوی صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما