آخرین نشست هم اندیشی استادان دانشگاه صنعتی بیرجند در سال 1395 در تاریخ 12 اسفند با موضوع "اخلاق حرفه‌ای" با حضور ریاست دانشگاه، قائم‌مقام دفتر نهاد رهبری و جمعی از اعضای هیات علمی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای نشست، دکتر امام، دبیر ستاد هم‌اندیشی اساتید دانشگاه، به تبیین موضوع اخلاق حرفه‌ای و اهمیت برگزاری سلسله جلساتی در سال جدید با محوریت این موضوع  و با مدیریت اساتید دانشگاه پرداخت.

در ادامه، حجت‌الاسلام مسعودی ضمن تشکر از حضور اساتید، با استناد به حدیثی از امام حسن مجتبی(ع) لزوم برگزاری جلسات اخلاق حرفه‌ای در کنار توجه به اخلاق عمومی را تشریح نمود. امام حسن(ع) فرمودند: ان أحسن الحسن الخلق الحسن؛ زیباترین زیبایی‌ها، داشتن اخلاق زیبا و نیکوست.قائم‌مقام دفتر نهاد رهبری تاکید کرد: اساتید علاوه بر توجه به مسئولیت تخصصی آموزش، باید خود را موظف به آموزش اخلاق به دانشجویان نیز بدانند.

دکتر مهرشاد، رئیس دانشگاه نیز در سخنانی اظهار امیدواری کرد که سال جدید کاری، سالی همراه با شادی، برکت و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد و با توجه به موضوع جلسه، بر ایجاد رفتار صمیمی اساتید با دانشجویان تاکید نمود.

در ادامه، جلسه به صورت هم‌اندیشی توسط اعضای هیات علمی ادامه یافت و پیشنهادات متعددی در مورد سلسله جلسات اخلاق حرفه‌ای در سطح دانشگاه مطرح گردید.

در پایان نشست نیز با جمع‌بندی موارد مطرح شده، مقرر گردید جلسه بعدی هم‌اندیشی اخلاق حرفه‌ای با موضوع نحوه برخورد اساتید باافرادی که برای برخیاز دانشجویان، سفارش افزایش نمره امتحان دارند، برگزار گردد که مدیریت این جلسه هم‌اندیشی بر عهده دکتر نیکوروش خواهد بود.

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر جشنواره نشریات مکتوب رضوی صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما