روز یکشنبه 20 فروردین، مسئولین پارک علم و فناوری استان با حضور در دفتر ریاست دانشگاه صنعتی بیرجند، با رئیس و تعدادی از اعضا هیأت علمی دیدار کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی، در این دیدار که آقای دکتر ناصری، رئیس پارک علم و فناوری استان، آقای مهندس اکبری، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان و آقای حاجی‌رضایی، مسئول روابط عمومی پارک حضور داشتند، در خصوص افزایش سطح همکاری‌های فی‌مابین، اشاعه فرهنگ نوآوری مبتنی بر اقتصاد بحث و تبادل نظر شد. همچنین موضوع تاسیس دفتر پارک و علم و فناوری در دانشگاه صنعتی بیرجند و عقد تفاهم‌نامه به منظور ارتباط بیشتر دو موسسه مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست، ریاست پارک علم و فناوری با تشریح اهداف پارک در حمایت از شرکت‌های صاحب‌ایده و کارآفرینان، وجود ساختار ناکارامد اداری و دیدگاه‌های نامناسب و سنتی مدیریتی را از جمله موانع و محدودیت‌های پیش‌روی پارک در استان ارزیابی کرد. ایشان همچنین با اشاره به محدودیت‌های مالی و اعتباری موجود در موسسات آموزشی و پژوهشی، تغییر رویکردهای اجباری به سمت حل و فصل مشکلات اداری و مالی را مانع از تحقق اهداف اصلی این موسسات دانستند.

دکتر ناصری در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به مزیت‌های دانشگاه صنعتی بیرجند، وجود هیأت علمی جوان و دیدگاه‌های نو در این دانشگاه را بستری مناسب برای تحقق اهداف کارآفرینی معرفی کردند و بر ارتقا همکاری نظام‌مند پارک علم و فناوری استان و دانشگاه صنعتی بیرجند تاکید نمودند.

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر جشنواره نشریات مکتوب رضوی صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما