به اطلاع دانشجویان عزیز مي رساند طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان ، سامانه ثبت وام هاي دانشجويي براي نيمسال دوم     96 -95 به آدرس  www.swf.ir (قسمت پرتال دانشجويي سامانه فاز2) از تاريخ 25/9/1395 تا 10/11/1395 جهت ثبت تقاضاي انواع وام براي تمامي دانشجويان غیر سنواتی اعم از روزانه و نوبت دوم در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد امکان پذير مي باشد.

لازم به ذکر است که مهلت فوق به هيچ وجه قابل تمديد نمي باشد.

شرایط لازم :

بند یک : دانشجويان دارای پرونده و سند تعهد محضری می بایست تنها از طریق آدرس فوقوبه صورت الکترونیکی و پس از مطالعه قوانین مربوط به هر وام که در سامانه فوق به صورت مجزا مشخص شده است ثبت نام خود را انجام دهند و حداکثر تا تاریخ 1/11/95 مدارک ویژه مربوط به هر وام را به اداره رفاه دانشجويان در معاونت دانشجويي (آقاي سروش)تحويل دهند در غير اين صورت وام آنها به هيچ وجه تاييد نخواهد شد.

تذکر مهم براي دانشجويانی که پرونده و سند تعهد محضری ندارند :

بند دو : این دانشجويان لازم است تنها با استفاده از مرورگر اينترنت اکسپلورر (IE) ابتدا از طريق آدرس فوق( قسمت پرتال دانشجويي ، تشکيل پرونده) به قسمت تشکيل پرونده رفته وپس ازتکميل وثبت مشخصات ، فرم خام سند تعهد محضری را از انتشارات دانشگاه تهیه و پس از تکمیل و آماده کردن آن ، براي تحويل مدارک لازم ( سند تعهد محضري ، شماره حساب بانکي تجارت) به اداره رفاه دانشجويان (آقاي سروش) مراجعه نمايند و پس از تاييد مدارک و پرونده خودتوسط این اداره ، آنگاه طبق بند یک عمل نمایند.

نکات بسیار مهم :

1-       تاکید می گردد سیر مراحل اخذ وام به هیچ وجه تضمین کننده اعطای وام به دانشجو نمی باشد ودر صورت تکمیل و تحویل مدارک در زمان مشخص و تایید این اداره و تامین منابع مالی از سوی صندوق رفاه دانشجویان و تایید صندوق ، به دانشجویان عزیز وام اعطا خواهد شد.

2-       تاکید می گردد در صورت جعل کردن هرگونه مدرک موردنیاز برای وام ، دانشجوی خاطی  از کلیه  خدمات رفاهی تا پایان تحصیل محروم و با وی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. پس دانشجویان در این مورد دقت لازم را نمایند.

3-       کلیه دانشجویان متقاضی وام می بایست قبل از درخواست وام ، مشخصات آدرس خود را در پرتال دانشجویی صندوق رفاه تکمیل نمایند

4-       برای رفاه حال دانشجویان ، شرایط و مدارک لازم جهت انواع وام های دانشجویی که در سامانه فوق نیز وجود دارد به پیوست می باشد.

 راهنمای تسهیلات

اداره رفاه دانشجويان دانشگاه صنعتي بيرجند

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند