۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
1398/07/16 اطلاعیه ثبت نام وام  های دانشجویی برای نیمسال اول 99-98
اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی برای نیمسال اول 99-98

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان ، سامانه ثبت درخواست وام های دانشجویی برای نیمسال اول   99-98 به آدرس   http://bp.swf.ir (قسمت ورود به پرتال) از تاریخ 1398/07/15 لغایت 1398/08/18 جهت ثبت تقاضای انواع وام برای تمامی دانشجویان غیر سنواتی روزانه و نوبت دوم (شبانه) غیر شاغل، مستعد کم بضاعت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر می باشد. دانشجویانی که دارای پرونده رفاهی بوده و ترم های قبل هم وام گرفته اند هرچه سریعتر اقدام نمایند.
تذکر مهم برای دانشجویانی که پرونده و سند تعهد محضری ندارند :
مدارک لازم :
1-    داشتن سند تعهد محضری  ( الزامی برای تمامی متقاضیان وام )
2-    ارایه فتوکپی آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی ضامن(ضامن باید حتما کارمند رسمی یا پیمانی شاغل در ادارات دولتی باشد).
3-    داشتن شماره حساب بانک تجارت به نام متقاضی وام (مختص دانشجویان روزانه )
4-    ارایه کلیه مدارک مربوط به هر وام(قولنامه، فاکتور، سند ازدواج، مدارک وام عتبات و...)
        این دانشجویان لازم است تنها با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) ابتدا از طریق آدرس فوق( قسمت تشکیل پرونده) به قسمت تشکیل پرونده رفته وپس ازتکمیل وثبت مشخصات ، فرم خام سند تعهد محضری را از انتشارات دانشگاه و یا فایل پیوست همینجا تهیه و پس از تکمیل و آماده کردن آن در دفاتر اسناد رسمی ، برای تحویل آن و مدارک لازم فوق الذکرحداکثر تا تاریخ 1398/08/01 به اداره رفاه دانشجویی (آقای سروش) مراجعه نمایند و پس از تایید مدارک و پرونده خود توسط این اداره ، آنگاه از طریق پرتال دانشجویی درخواست وام  نمایند.
نکات بسیار مهم :
1-    تاکید می گردد حداکثر مهلت تحویل مدارک برای کلیه وام ها تا تاریخ 1398/08/18 می باشد و پس از آن به هیچ عنوان مدارکی تحویل گرفته نخواهد شد.
2-    تاکید می گردد سیر مراحل اخذ وام به هیچ وجه تضمین کننده اعطای وام به دانشجو نمی باشد ودر صورت تکمیل و تحویل مدارک در زمان مشخص و تایید این اداره و تامین منابع مالی از سوی صندوق رفاه دانشجویان و تایید صندوق ، به دانشجویان عزیز وام اعطا خواهد شد.ضمن اینکه با توجه به عدم تامین اعتبار لازم از سوی صندوق رفاه برای وام های تحصیلی،شهریه و ضروری و باتوجه به اولویت های موجود، امکان تخصیص سقف وامهای مذکور برای همه متقاضیان مقدور نخواهد بود.دانشجویان حتما این مورد را مدنظر قرار دهند.
3-    تاکید می گردد در صورت جعل کردن هرگونه مدرک مورد نیاز برای وام ، دانشجوی خاطی  از کلیه  خدمات رفاهی تا پایان تحصیل محروم و با وی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. پس دانشجویان در این مورد دقت لازم را نمایند.
4-    کلیه دانشجویان متقاضی وام می بایست قبل از درخواست وام ، مشخصات آدرس خود را در پرتال دانشجویی صندوق رفاه تکمیل نمایند
5-     شرایط و مدارک لازم جهت انواع وام های دانشجویی در سامانه فوق وجود دارد که دانشجو می بایست حتما قبل از درخواست وام آن را مطالعه و در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم ،در سامانه درخواست وام دهد.
6-    بازپرداخت وام ها( به جز وام ودیعه مسکن متاهلی) برای دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ، در قالب اقساط 60ماهه پس از فراغت از تحصیل است ولی دانشجویانی که انصراف می دهند و یا اخراج می شوند و یا به دانشگاهی دیگر انتقال می یابند ویا وام ودیعه مسکن متاهلی گرفته اند، همان روز تسویه با واحدهای دانشگاه باید یکجا ، تمام وام های دریافتی را تسویه کنند.
7-    لازم به توضیح است که از امسال مشخصات دانشجو و ضامن وی از طریق کدینگ وزارت علوم و سامانه ثبت احوال طبق دستور وزارت علوم  بررسی می شود و در صورت عدم تایید، هیچ درخواست وامی از دانشجو، ثبت سامانه نخواهد شد.
 
جهت دانلود فرم خام تعهد محضری اینجا را کلیک نمایید.

                                                                           اداره رفاه دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.5 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 99-98


انتخاب واحد : 12 لغایت 17 شهریورماه 98

شروع کلاس ها : 23 شهریورماه 98

حذف و اضافه : 30 لغایت 31 شهریورماه 98

حذف تک درس : 1 مهرماه لغایت 4 دی ماه 98

هفته ارزشیابی اساتید : 23 لغایت 29 آذرماه 98

پایان کلاس ها : 12 دی ماه 98

شروع امتحانات : 18 دیماه 98 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه ها) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal