ارم

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد

1397/11/15 آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی
آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی
آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناواران برتر استان خراسان جنوبی روز شنبه اول دیماه 97 با حضور جمعی از مسئولان و مدیران استانی در محل تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بیرجند، در این مراسم دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به لزوم انجام پژوهش برای حل مشکلات جامعه گفت: باید در این مسیر تأمل بیشتری شود تا توسعه پایدار، آبادانی و عمران از مسیر پژوهش انجام شود.
رئیس دانشگاه بیرجند به انجام پژوهش به عنوان یک ضرورت اشاره کرد و گفت: مسیر پیشرفت جوامع از پژوهش می‌گذرد.
حجه الاسلام و المسلمین دکتر سیدعلی عماد رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی این ایام را به همه دست‌اندرکاران پژوهش تبریک گفت و اظهار داشت: در عرصه تولید علم، فناوری و نوآوری در جهان معاصر با اصول و قواعدی مواجه هستیم که بسیاری از آنها در فرهنگ ایرانی و اسلامی دارای پیشینه روشن و قوی است.
وی دانش را به عنوان منشأ همه قدرتها معرفی کرد و گفت: تکثیر دانش مهمترین کشت عالم است و زکات و نمو علم به انتشار آن است.
عضو حقیقی هیأت امنای دانشگاه‌های خراسان جنوبی مهم‌ترین مؤلفه‌ راهبردی در امر پژوهش را رسیدگی به نیاز جامعه دانست و ابراز کرد: اگر بخواهیم پژوهش مدیریت گردد، باید نیازسنجی لازم جهت گره‌گشایی از مشکلات جامعه و خلق ثروت در عرصه فرهنگ، کشاورزی و صنعت انجام شود.
دکتر مشیرالحق عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی در این مراسم به تاریخچه برگزاری مراسم پژوهش در طول سنوات گذشته اشاره کرد و گفت: طرح موفق آمایش سرزمینی که توسط دانشگاه بیرجند تهیه شده است می‌تواند به عنوان نقشه راهی برای انجام پژوهش‌های لازم در استان استفاده شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی بر عملیاتی شدن طرح‌‎های پژوهشی تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به جنگ اقتصادی نابرابر امروزی و مشکلات جامعه باید تحقیق و پژوهش در مورد مسایل اقتصادی انجام شود.
وی با اشاره بر لزوم انجام پژوهش‌های عملیاتی گفت: در این راستا باید از تمام توان نیروهای اجرایی استفاده شود و تجربیات پژوهشگران برتر به جوانان انتقال یابد.
در پایان این مراسم از سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه اجرایی برتر در حوزه پژوهش و از مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان جنوبی به عنوان مجری طرح پژوهشی برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر شد.
همچنین در این آیین از 8 نفر پژوهشگر و فناور برگزیده و 3 نفر برگزیده جشنواره دانش‌آموزی تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است در این مراسم، آقای دکتر اسماعیل هداوندی استادیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی بیرجند به عنوان پژوهشگر برتر استان و آقای مهندس حسین مرادی، مربی گروه آموزش مهندسی کامپیوتر دانشگاه به عنوان پژوهشگر برتر استان در حوزه فناوری و کارآفرینی معرفی شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.

 آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبیآیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی آیین بزرگداشت و تجلیل از برگزیدگان و فناوران خراسان جنوبی
تعداد بازدید: 60
کلمات کلیدی:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشکده مهندسی کامپیوتر و صنایع، دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: ۹۷۱۹۸۶۶۹۸۱
شماره تماس: ۰۵۶۳۲۲۵۲۵۰۱
دورنگار: ۰۵۶۳۲۲۵۲۱۱۶
رایانامه:
ساعت کاری: ۷ الی ۱۵

دسترسی سریع


گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی مهندسی صنایع
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم مهندسی

تقویم آموزشی


شروع کلاسها: 21 بهمن ماه 97
حذف و اضافه: 27 لغایت 28 بهمن ماه 97
حذف تک درس : 21 دیماه 97 لغایت 8 خردادماه 98
پایان کلاسها : 23 خردادماه 98
شروع امتحانات: 25 خردادماه 98 ( به مدت 14 روز)
پایان امتحانات: 10 تیرماه 98

Powered by DorsaPortal