۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
1398/01/29 برگزاری اولین دوره مسابقات استانی طراحی صنعتی در دانشگاه صنعتی بیرجند
برگزاری اولین دوره مسابقات استانی طراحی صنعتی در دانشگاه صنعتی بیرجند

اولین دوره مسابقات استانی طراحی صنعتی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند، انجمن علمی مهندسی مکانیک و انجمن علمی طراحان دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این دوره از مسابقات به میزبانی دانشگاه صنعتی بیرجند، در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 28 و 29 فروردین سال جاری، 13تیم از دانشگاه‌های استان طی دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
دبیر اجرایی مسابقات استانی طراحی صنعتی، هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود در سطح استان در زمینه طراحی صنعتی با نرم‌افزارهای مهندسی و معرفی آن‌ها به صنعت استان و منطقه اعلام نمود.
ابراهیم صالحی در این زمینه اظهار داشت: طراحی صنعتی از ملزومات صنعت پیشرو در توسعه کشور می‌باشد و صنعت به عنوان پایه تولید، نیازمند فناوری‌ها و ابتکارات جدید در طراحی صنعتی است و در سالی که به نام رونق تولید نام‌گذاری شده این موضوع اهمیت بیشتری می‌یابد.
دبیر اجرایی مسابقات در توضیح نحوه برگزاری مسابقات افزود: در روز اول جلسه افتتاحیه در آمفی‌تئاتر شهید چمران دانشگاه برگزار شد. در روز دوم نیز تیم‌های شرکت‌کننده در محل سالن آزمایشگاه‌های دانشگاه به رقابت پرداختند. ایشان در ادامه استقبال دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان از این مسابقات را بسیار گسترده ارزیابی کرد.
در جریان برگزاری این مسابقات ریاست دانشگاه، معاونت فرهنگی و اجتماعی، معاونت آموزشی و جمعی از اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه با حضور در محل برگزاری مسابقات، شاهد رقابت تیم‌های شرکت‌کننده بودند.
دکتر هاشمی، ریاست دانشگاه که در محل این مسابقات حضور داشتند، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در دانشگاه صنعتی بیرجند، برای میزبانی از این رقابت‌ها در سطح ملی اعلام آمادگی نمودند.
شایان ذکر است آثار تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات در حال داوری توسط کمیته داوران مسابقات می‌باشد که پس از تعیین برگزیدگان، به تیم‌های برتر جوایز ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.
 
 
 
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: ۹۷۱۹۸۶۶۹۸۱
شماره تماس: ۰۵۶۳۲۳۹۱۰۰۰ - ۰۵۶۳۲۲۵۲۵۰۱
دورنگار: ۰۵۶۳۲۲۵۲۱۱۶
رایانامه:
ساعت کاری: ۷ الی ۱۵

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی و پژوهشی
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال‌دوم سال‌تحصیلی 97


حذف تک درس: 21 بهمن ماه 97 لغایت 8 خردادماه 98
هفته ارزشیابی اساتید: 28 اردیبهشت لغایت 3 خرداد 98
پایان کلاس‌ها: 23 خردادماه 98
شروع امتحانات: 25 خردادماه 98 ( به مدت 14 روز با احتساب پنجشنبه ها)
پایان امتحانات: 10 تیرماه 98

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal