۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
1398/09/03 برگزاری جلسه هم‌اندیشی حجاب، عفاف و معنویت
برگزاری جلسه هم‌اندیشی حجاب، عفاف و معنویت
جلسه هم‌اندیشی مشترک مسئولان دانشگاه و جمعی از دانشجویان خواهر ارزشی تحت عنوان راهکارهای نهادینه کردن حجاب، عفاف و معنویت در بین دانشجویان روز دوشنبه 27 آبان‌ماه سال جاری در محل مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، سرپرست مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه در خصوص این نشست اظهار داشتند: در این جلسه که با موضوع معنویت در دانشگاه برگزار شد، ریاست دانشگاه، معاونت نهاد مقام معظم رهبری و سرپرست حراست دانشگاه در محل مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی میزبان جمعی از خواهران دانشجوی ارزشی دانشگاه بودند.
دکتر خوشحال افزودند: در ابتدای این نشست ریاست دانشگاه از دانشجویان شرکت کننده به پاس رعایت موازین پوشش و حجاب و اجرای درست قوانین جاری دانشگاه قدردانی کردند. پس از آن راهکارهای ارتقای معنویت و عفاف با بهره‌مندی از نظرات، انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز مورد بررسی قرار گرفت. 
ایشان در تبیین مباحث مطرح شده در این نشست بیان کردند: در نظرات مطرح شده در این جلسه، بر لزوم توجه همه‌جانبه نهادهای مختلف دانشگاه و بالاخص اساتید محترم به موضوع معنویت و اخلاق در دانشگاه تاکید شد. همچنین اهمیت نهاد خانواده در جهت‌دهی فرزندان به انتخاب درست، از جمله مواد مورد اتفاق نظر در بین دانشجویان محترم بود. علاوه بر این مقرر شد که آموزش‌های لازم و اطلاع‌رسانی‌های مناسب به طور گسترده در دانشگاه انجام گیرد تا دانشجویان با قوانین رفتاری دانشگاه به طور کامل آشنا شوند. نهایتاً، موضوع راهنمایی، هدایت و تذکر به کسانی که قوانین را رعایت نمی‌کنند مورد بحث قرار گرفت.
سرپرست مرکز بهداشت، درمان و مشاوره داشجویی دانشگاه در انتها تاکید کردند: هدف مرکز مشاوره و مسئولین دانشگاه ایجاد محیطی سالم، شاد و قانون‌مند برای رشد و بالندگی و آرامش دانشجویان عزیز است و در این خصوص نظرات اساتید محترم و دانشجویان عزیز می‌تواند بسیار کارساز باشد.
تعداد بازدید: 274
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98


انتخاب واحد : 13 لغایت 18 بهمن ماه 98

شروع کلاس ها : 19 بهمن ماه 98

حذف و اضافه : 26 لغایت 27 بهمن ماه 98

حذف تک درس : 28 بهمن ماه لغایت 10خردادماه 98

هفته ارزشیابی اساتید : 27 اردیبهشت ماه لغایت 2خردادماه 99

پایان کلاس ها : 22 خردادماه 99

شروع امتحانات : 24 خردادماه99 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه ها) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد