دانشگاه صنعتی بیرجند | تنها دانشگاه صنعتی شرق کشور
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
1399/04/18 برپایی نمایشگاه "زندگی جاریست"
برپایی نمایشگاه "زندگی جاریست"

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند، روایت تصویری تداوم فعالیت‌های دانشگاه در ایام شیوع کرونا در قالب نمایشگاه "زندگی جاریست" به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در این خصوص اظهار داشتند: نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98 در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که دانشگاه‌ها طی این ترم تجربه زیسته جدید را آزمودند. روزهای آغازین ترم جاری میهمان ناخوانده‌ای به نام ویروس کرونا خیلی از سبک‌ها، الگوها و معادلات را به هم ریخت. در طی موج اول پاندمی کرونا بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تعطیل شد و شرایط ویژه و بحرانی جدیدی بوجود آمد.

دکتر وفایی‌فرد افزودند: دانشگاه‌ها با توجه به نوع فعالیت، از جمله سیستم‌هایی بودند که در معرض آسیب‌پذیری بیشتر قرار داشتند، از اینرو پیدا کردن راهکارهای جدید ضروری بود. دانشگاه‌ها به سرعت تعطیل شدند و محیط‌های دانشجویی از حضور فیزیکی دانشجویان خالی شد. اما فعالیت‌های دانشگاه تعطیل نشد. سیستم‌های دانشگاهی خیلی زود با تغییر روش و الگو در بستر فضای مجازی حیاتی دیگر و تجربه‌ای جدید را آغاز نمودند و این البته میسر نبود مگر با تلاش و همت همکاران سختکوش در همه حوزه‌های دانشگاه.

ایشان در ادامه تصریح کردند: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند با همین رویکرد نمایشگاهی را تحت عنوان (( زندگی جاریست )) برگزار می‌نماید. این نمایشگاه روایتی تصویری است از تداوم اقدامات و فعالیت‌های بخش‌های مختلف دانشگاه صنعتی بیرجند در ایام شیوع کرونا در طی نیمسال دوم سال تحصیلی. شیوع ویروس کرونا اگرچه بسیاری از فعالیت‌های فیزیکی و حضوری را با اختلال مواجه نمود، اما زندگی همچنان جاری است و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی و اداری همچنان در دانشگاه صنعتی بیرجند با همت مسئولین، مدیران، کارکنان و دانشجویان تداوم دارد.

دکتر وفایی‌فرد در ادامه بیان داشتند: این نمایشگاه در محل نمایشگاه دائمی فرهنگ و اندیشه دانشگاه صنعتی بیرجند به مدت یک هفته از روز سه‌شنبه 17 لغایت 24 تیرماه همه روزه از ساعت 9 الی 13 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود، همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق فضای مجازی به صورت آنلاین از این نمایشگاه بازدید نمایند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 252
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98


انتخاب واحد : 13 لغایت 18 بهمن ماه 98

شروع کلاس ها : 19 بهمن ماه 98

حذف و اضافه : 26 لغایت 27 بهمن ماه 98

حذف تک درس : 28 بهمن ماه لغایت 10خردادماه 98

هفته ارزشیابی اساتید : 27 اردیبهشت ماه لغایت 2خردادماه 99

پایان کلاس ها : 19 تیر ماه  99

شروع امتحانات : 21تیر ماه 99 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه و جمعه ها) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal