دانشگاه صنعتی بیرجند | تنها دانشگاه صنعتی شرق کشور
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
1399/04/31 برگزاری دو نشست مجازی با موضوع راهکارهای تداوم فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی
برگزاری دو نشست مجازی با موضوع راهکارهای تداوم فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در دو نشست مجازی منطقه‌ای و درون‌دانشگاهی با موضوع راهکارهای تداوم فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، نشست شورای هماهنگی معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور مهندس عسگری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف، دکتر طاهری دبیر شورای هماهنگی معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه9 و معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی این منطقه روز دوشنبه 23تیرماه برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند در این نشست مجازی اظهار داشتند: در حوزه آموزش دانشجویان به هر دلیل ناگزیر به مشارکت فعال هستند، اما در بخش‌ فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی که نوعاً فعالیت داوطلبانه هستند و الزامات خاصی برای مشارکت وجود ندارد، بایستی مکانیزم‌های انگیزشی و تشویقی را جایگزین نمود.

دکتر وفایی‌فرد درخصوص تولید محتوی غنی الکترونیکی در بستر مجازی نیز اظهار داشتند: در شرایط موجود دو مشکل ساختاری در این زمینه وجود دارد، یکی نبود چارچوب و ضوابط مشخص و تعریف شده برای فعالیت در فضای مجازی است و دیگری نبود ساز و کار لازم برای جذب و تشویق دانشجو به تولید محتوای الکترونیکی.

متعاقب این جلسه دومین نشست مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با دبیران تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، دینی و هنری دانشگاه با موضوع برنامه‌های پیشنهادی جهت تداوم فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی در روز سه‌شنبه 24تیرماه برگزار شد.

دکتر وفایی ضمن تشکر از دبیران تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌ها برای شرکت در دومین نشست مجازی، به ارائه گزارش مختصری از نشست معاونان فرهنگی منطقه 9 کشور و پیشنهادات و راهکارهای مطرح شده در این نشست پرداختند و از دبیران شرکت‌کننده خواستند تا برنامه‌های پیشنهادی خود را جهت تداوم فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی برای ترم تحصیلی آینده هرچه سریعتر اعلام نمایند.

گفتنی است، در این نشست که با حضور مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی و کارشناسان حوزه فرهنگی دانشگاه برگزار گردید، دبیران تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌‎ها نیز موضوعات و نظرات خود را ارائه نموده و درخصوص مواردی همچون نحوه برگزاری اختتامیه جشنواره حرکت و رویش، چگونگی برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی در فضای مجازی، برگزاری انتخابات شورای مرکزی تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌ها و تسهیل در انجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در بستر مجازی بحث و تبادل نظر شد.

 
 
 

تعداد بازدید: 194
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98


انتخاب واحد : 13 لغایت 18 بهمن ماه 98

شروع کلاس ها : 19 بهمن ماه 98

حذف و اضافه : 26 لغایت 27 بهمن ماه 98

حذف تک درس : 28 بهمن ماه لغایت 10خردادماه 98

هفته ارزشیابی اساتید : 27 اردیبهشت ماه لغایت 2خردادماه 99

پایان کلاس ها : 19 تیر ماه  99

شروع امتحانات : 21تیر ماه 99 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه و جمعه ها) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal