۱۴۰۰ جمعه ۲۷ فروردين
1399/12/18 میزبانی از کمیته علمی – پژوهشی کنگره شهدای دانشجویی استان
میزبانی از کمیته علمی – پژوهشی کنگره شهدای دانشجویی استان

اولین جلسه کمیته علمی پژوهشی کنگره ملی شهدای دانشجویی استان به میزبانی دانشگاه صنعتی بیرجند روز دوشنبه 11 اسفندماه سال جاری، ساعت ده صبح در محل سالن جلسات دانشگاه با حضور اعضاء آن از همه دانشگاه‌های استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، در ابتدای جلسه ریاست دانشگاه و دبیر کمیته علمی پژوهشی کنگره استانی پس از بیان اهمیت موضوع کنگره با اشاره به نقش تأثیرگذار شهدا در جامعه افزودند: موضوع شهید و شهادت آنقدر اهمیت دارد که در هر سطحی و مقطعی و با هر شرایطی انگیزه لازم برای انجام کار به بهترین نحو در این مسیر وجود دارد. دکتر هاشمی در ادامه با اشاره به برگزاری کنگره در سطح استانی که طی بازه زمانی مهر 1400 تا پایان سال آینده انجام خواهد شد تأکید نمودند: با توجه به شأن شهدا و جایگاه فرهنگی و دانشگاهی استان، خروجی کمیته علمی پژوهشی باید با غنای معنوی و محتوایی ارزشمند و فاخر ارائه شود.

در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند درخصوص طرح برگزاری دور سوم کنگره ملی شهدای دانشجو در سه سطح دانشگاهی، استانی و ملی تصریح کردند: سطح دانشگاهی این کنگره در بازه زمانی مهرماه 1399 تا خرداد 1400 باید به صورت داخلی در هر دانشگاه اجرا شود. دکتر وفایی‌فرد افزودند: خوشبختانه در دانشگاه صنعتی بیرجند یادواره درون دانشگاهی همزمان با 16 دی‌ماه، سالروز شهدای دانشجو با حضور جناب سرهنگ فلاحی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سرهنگ محمودی، مسئول بسیج اساتید و آقای صلاحی مسئول بسیج دانشجویی استان شروع گردید و با دو برنامه محوری دیگر یعنی مراسم حضوری افتتاح بنای یادمان شهدای گمنام و چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه و همچنین برنامه مجازی و حضوری مراسم سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه صنعتی بیرجند که توسط بسیج دانشجویی استان برگزار شد تداوم یافت.

در ادامه این نشست، اعضاء حاضر در کمیته دکتر فورگی‌نژاد، ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان، دکتر مجید علی‌آبادی، معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر زینلی از دانشگاه فرهنگیان، آقای مرادی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان، خانم قاسمی از بسیج دانشجویی استان، خانم احمدی از دانشگاه علوم پزشکی، آقایان مهندس مشاوری‌نیا و سیف‌اللهی از دانشگاه بیرجند، آقای سابقی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مهندس سبزه‌کار، مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند، نظرات و پیشنهادات ارزنده‌ای ارائه نمودند.

خاطر نشان می‌گردد بر اساس نظر این کمیته و با توجه به وجود بالغ بر 60 شهید دانشجو در استان، کتاب جامعی از شهدای دانشجوی استان تهیه و منتشر خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 254
کلمات کلیدی:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

   

 

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99


انتخاب واحد : 18 لغایت 24بهمن ماه 99

شروع کلاس ها : 25بهمن ماه 99

حذف و اضافه : 2 لغایت 3 اسفند ماه 99

حذف تک درس : 4 اسفند ماه 99 لغایت 13خرداد ماه 1400

هفته ارزشیابی اساتید : 1خرداد ماه لغایت 6 خرداد ماه1400

پایان کلاس ها : 27خرداد ماه  1400

شروع امتحانات : 1 تیر ماه 1400 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه ) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal