۱۴۰۰ جمعه ۲۷ فروردين
1399/12/29 پیام ریاست دانشگاه در آستانه بهار طبیعت و آغاز سال نو
پیام ریاست دانشگاه در آستانه بهار طبیعت و آغاز سال نو
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، دکتر هاشمی، ریاست دانشگاه با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و سال جدید، برای دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آرزوی موفقیت و تندرستی کردند. متن این پیام بدین شرح است:

دانشجویان، اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان محترم دانشگاه صنعتی بیرجند، صمیمانه‌ترین سلام‌ها و درودها را نثار شما عزیزان می‌کنم.

سنت مبارک نوروز در کشور ما آغاز نو شدن‌ها، شروع تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی است. همراه شدن نوروز و شکوفایی طبیعت و مقارنت آن با ماه‌ پر برکت شعبان که نویدبخش ایام شکوفایی معنوی است را به فال نیک می‌گیرم.

سالی را وداع می‌کنیم که در هر برگ تقویمش به مشیت مقدر الهی، سوگوار فقدان هموطنان عزیزی به دلیل شیوع بیماری کرونا بودیم. یادشان را گرامی می‌داریم و دعا می‌کنیم در سال پیش‌رو عافیت و شادکامی نصیب کل جهان و مردم عزیز کشورمان شود.

سالی که گذشت با فراز و نشیب‌هایی همراه بود، از حضور دانشجویان عزیز که همواره مایه امید و سرزندگی در دانشگاه هستند محروم بودیم و تنگناهای مالی ناشی از شرایط اقتصادی کشور عرصه فعالیت دانشگاه را بسیار دشوار کرده بود، با این وجود خداوند منان را سپاسگزارم که به همه ما توفیق عطا نمود تا در کنار یکدیگر و با خلاقیت، سخت‌کوشی، همدلی، یکپارچگی، هم‌افزایی و صمیمیت مجموعه اساتید، کارکنان، مدیران و دانشجویان، فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و عمرانی دانشگاه به صورت هدفمند و با موفقیت نسبی به پیش رود.

در روزهای پایانی سال، خبر ناگوار الحاق دانشگاه شریف، معظم و مظلوم صنعتی بیرجند، کام اساتید، دانشجویان، کارکنان و بسیاری از نخبگان دانشگاهی و مردم شریف استان را تلخ کرد. اگرچه این موضوع در راستای طرح آمایش آموزش عالی کشور بود، اما اعتقاد داریم الحاق دانشگاه صنعتی بیرجند، به صورت حرکتی شتابزده و بدون اطلاع دانشگاهیان استان و انجام مطالعات کارشناسی مناسب انجام شده که مورد مخالفت گسترده جامعه دانشگاهی و مدیریت استان نیز قرار گرفت. پس از انتشار این خبر شاهد همت، همدلی و همراهی مثال‌زدنی و غرور آفرین جمع کثیری از فرهیختگان، مدیران، دلسوزان استان و عموم مردم از داخل و خارج دانشگاه صنعتی بودیم که این تلاش همگانی را نقطه عطفی در تاریخ این دانشگاه قلمداد می‌کنم و قطعاً این همدلی برکات زیادی را برای دانشگاهمان در سال‌های آتی به همراه خواهد داشت. انشاءالله با اقدامات خیرخواهانه‌ای که اخیرا در راستای تعدیل و تلطیف نظر وزارت عتف انجام شد، فعالیت مستقل دانشگاه صنعتی بیرجند و تقویت آن در سال‌های آینده ادامه داشته باشد.

بر خود لازم می‌دانم از تمامی زحمتکشانی که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر خود موجبات تداوم حرکت در مسیر رو به رشد و توسعه همه جانبه دانشگاه را فراهم نموده‌اند تقدیر و تشکر نمایم. برای یکایک دانشجویان عزیز و همکاران محترم دانشگاه و خانواده های محترم ایشان، آرزوی سلامتی، موفقیت و رشد روز افزون دارم.

 

سید حجت هاشمی

رئیس دانشگاه

 
 
 
 
تعداد بازدید: 304
کلمات کلیدی:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391000 - 05632252501
دورنگار: 05632252463
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

   

 

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99


انتخاب واحد : 18 لغایت 24بهمن ماه 99

شروع کلاس ها : 25بهمن ماه 99

حذف و اضافه : 2 لغایت 3 اسفند ماه 99

حذف تک درس : 4 اسفند ماه 99 لغایت 13خرداد ماه 1400

هفته ارزشیابی اساتید : 1خرداد ماه لغایت 6 خرداد ماه1400

پایان کلاس ها : 27خرداد ماه  1400

شروع امتحانات : 1 تیر ماه 1400 ( به مدت 14 روز با احتساب پنج شنبه ) 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal