۱۴۰۰ يکشنبه ۷ آذر
1400/08/24 بازدید مجازی از مرکز پردازش دیجی کالا برگزار شد.
بازدید مجازی از مرکز پردازش دیجی کالا برگزار شد.
 

به همت انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی بیرجند و با همکاری انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه علم و فناوری مازندران، بازدید مجازی از مرکز پردازش دیجی‌کالا در روز چارشنبه 19 آبان‌ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، دبیر انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه در خصوص برنامه اجرا شده توسط این انجمن اظهار داشتند: با هدف آشنایی دانشجویان عزیز با فرایندهای مختلف کاری در بزرگ‌ترین مرکز پردازش کالا در کشور و ارتباط کاراتر دانشگاه با جامعه و صنعت، بازدید مجازی از شرکت دیجی‌کالا برگزار شد. در ابتدای این بازدید، دانشجویان با نحوه شکل‌گیری دیجی‌‌کالا و مسیر طولانی که تا به امروز طی کرده آشنا شدند. در ادامه نیز ساختار مدیریتی، نیروی انسانی، اداری و فروش گروه دیجی‌کالا معرفی و دانشجویان با جدیدترین محصولات و خدمات این شرکت آشنا شدند.

آقای محمد حسین صداقتی در ادامه افزودند: پس از این آشنایی کوتاه، دانشجویان مهندسی صنایع دانشگاه‌های علم و فناوری مازندران و صنعتی بیرجند از واحد عملیات دیجی‌کالا بازدید کردند که انبار ورودی کالاها، کارخانه محتوا و انبار خروجی را شامل می‌شد. نحوه مدیریت و جایگذاری هزاران کالای ریز و درشت در قفسه‌های متعدد انبار ورودی و ارتباط آن با نوار نقاله‌ای با طول بیش از 2 کیلومتر که وظیفه انتقال کالاها از سمت قفسه‌ها به محل پردازش را بر عهده دارند، توسط راهنمای تور تشریح شد. در کارخانه محتوا که در قسمت بالای این انبار قرار دارد نیز کارشناسان دسته‌های مختلف کالایی و تمام اطلاعات مربوط به کالاها را به صفحه محصول موردنظر در سایت دیجی‌کالا اضافه می‌کنند. وزن، ابعاد، مشخصات فنی، عکس و شرح تمام کالاهای درج شده در سایت دیجی‌کالا در این واحد تولید و بارگذاری می‌گردد. در انبار خروجی نیز تمام سفارشات پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند.

ایشان در پایان ضمن تشکر از همه اعضای انجمن که برای هماهنگی این بازدید زحمت کشیدند، تاکید کردند: این بازدید آموزشی- صنعتی که در حدود 2 ساعت به طول انجامید، مورد استقبال گسترده دانشجویان عزیز قرار گرفت و در حدود 400 نفر در آن شرکت داشتند.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 183
کلمات کلیدی:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس:05632391212
دورنگار:05632252098
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400


انتخاب واحد : 20  لغایت 24 شهریورماه 1400

شروع کلاس ها : 27 شهریورماه 1400

حذف و اضافه : 3 لغایت 4 مهرماه 1400

حذف تک درس : 6 مهرماه لغایت 9 دی‌ماه 1400

هفته ارزشیابی اساتید : 27 آذرماه لغایت 3 دی‌ماه 1400

پایان کلاس ها : 15 دی‌ماه  1400

شروع امتحانات : 21 دی ماه 1400 (  به مدت 14 روز به احتساب پنج شنبه‌ها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد