۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
1400/10/22 انعقاد قرارداد پژوهشی با شرکت گاز استان خراسان جنوبی
انعقاد قرارداد پژوهشی با شرکت گاز استان خراسان جنوبی

قراداد پژوهشی با عنوان "بررسی و اولویت­بندی عوامل رضایت­مندی ذی­نفعان شرکت گاز استان خراسان جنوبی در همه حوزه‌های مرتبط و ارزیابی رضایتمندی آنها منطبق بر نظام‌نامه نظرسنجی شرکت ملی گاز" منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند، معاون پژوهشی دانشگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشتند: مجری این قرارداد آقای دکتر صفاریان، استادیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه و همکاران طرح خانم دکتر نیک سیرت، استادیار گروه علوم کامپیوتر دانشگاه و آقای دکتر طیبی، استادیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه می‌باشند. همچنین مبلغ کل قرارداد سیصد و پنجاه میلیون ریال می‌باشد.

دکتر رخش خورشید همچنین افزودند: اجرای این طرح پژوهشی از ابتدای آذرماه آغاز شده و بر اساس قراداد به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت.

دکتر صفاریان، مجری این طرح نیز در خصوص این قرارداد پژوهشی اظهار داشتند: از جمله موضوعات مهمی که سازمان­ها برای حفظ جایگاه خود در بازار به آن اهمیت می­دهند، میزان رضایت مشتریان و جلب نظرهای آنها در خصوص عملکرد، محصولات و خدمات ارائه شده توسط آنها است. تدوین و اجرای برنامه­ریزی­های راهبردی در قالب راهبردهای اساسی و اقدامات عملیاتی توسط سازمان­ها و  شرکت­ها در راستای ارتقاء ابزارها، رویه­های مدیریت عملکرد و بهبود نگرش مشتری مداری، حاکی از آن است که رضایتمندی مشتری به­ عنوان یکی از عوامل حیاتی در تعیین موفقیت سازمان­ها و شرکت­ها در زمان حال و آینده تلقی می­گردد.

ایشان در ادامه افزودند: رضایتمندی مشتری به نوع فعالیت تجاری سازمان یا موقعیت سازمان در بازار بستگی ندارد، بلکه به توانایی و قابلیت سازمان در تأمین کیفیت مورد انتظار مشتری وابسته است. با توجه به اهمیت حیاتی کسب رضایت مشتریان در بازارهای رقابتی، لازم است به طور دائمی مدیران سازمان­ها از میزان رضایت مشتریان خود آگاه باشند تا در صورت وجود فاصله بین کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده با انتظارات مشتریان، نسبت به بهبود شرایط اقدامات مقتضی انجام شود.

دکتر صفاریان همچنین تصریح کردند: اندازه­گیری رضایت مشتری، ابزار مؤثری برای کنترل عملکرد کلی سازمان ارائه داده و مدیران آن را در تشخیص ضعف­ها و تلاش برای برطرف کردن آنها یاری می­دهد و همچنین امکان شناسایی برتری­های اقتصادی به اقتضای شرایط خاص زمانی را برای سازمان فراهم می­سازد. بر همین اساس، در این پژوهش سنجش میزان رضایتمندی ذینفعان شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سطح شهر بیرجند و سایر شهرستان­های استان هدف پژوهش بوده و مورد بررسی قرار گرفته است. 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 105
کلمات کلیدی:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
کدپستی: 9719866981
شماره تماس:05632391212
دورنگار:05632252098
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400


انتخاب واحد : 20  لغایت 24 شهریورماه 1400

شروع کلاس ها : 27 شهریورماه 1400

حذف و اضافه : 3 لغایت 4 مهرماه 1400

حذف تک درس : 6 مهرماه لغایت 9 دی‌ماه 1400

هفته ارزشیابی اساتید : 27 آذرماه لغایت 3 دی‌ماه 1400

پایان کلاس ها : 15 دی‌ماه  1400

شروع امتحانات : 21 دی ماه 1400 (  به مدت 14 روز به احتساب پنج شنبه‌ها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد